O jaký druh služby máte zájem?

Tvorba a péče o zahrady

Připravíme návrh nové zahrady a nebo pomůžeme s revitalizací vaší stávající zahrady.

Realizace vodních ploch

Pomůžeme Vám s údržbou nebo tvorbou nového vodního prvku v zahradě.

Práce s kamenem a dlažbou

Realizujeme zpevněné plochy, cesty, zídky, zdi, kamenné obklady.

Tvorba a péče o zahrady

Realizace zahrady

Pokud zamýšlíte realizovat zahradu rádi Vám s tím pomůžeme. Může to být kout zahrady s kterým si nevíte rady, trávník, nebo rovnu celá zahrada. Poskytujeme návrh zahrady (půdorysný) a následně i samotnou realizaci. Rádi Vám pomůžeme s realizaci i v případě, že už máte návrh zahrady hotový.

Údržba zahrady

Zdá se Vám že Vaše zahrada už roste více než byste chtěli, nebo nemáte čas se o ni postarat? Poskytujeme jednorázovou či celoroční údržbu zahrad. Od záhonů, trávníků, jezírka, či řez živých plotů, keřů apod.

Máte o zájem o naši službu? Neváhejte nás kontaktovat.

Realizace vodních ploch

Rádi do zahrad vymýšlíme vodní prvky. Voda v zahradě je pocit klidu, je užitečná pro okolní zvířata a prodlužuje pobyt na zahradě. Zabýváme se realizací jezírek malých či velkých, okrasných či koupacích. Dále tvoříme různé druhy fontán, vodních kaskád, potůčků či pítek. 

Máte o zájem o naši službu? Neváhejte nás kontaktovat.

Práce s kamenem a dlažbou

Kámen

Vytváříme suché okrasné zídky, skalky, opěrné zídky zpevněné betonem z nepravidelného nebo štípaného kamene. Pracujeme také s kamennými obklady.

Dlažba

Zabýváme si i vytvářením zpevněných ploch v zahradě. Pracujeme s betonovou dlažbou nebo přírodním kamenem. Vytváříme chodníčky, příjezdové cesty, zpevněné plochy v pergole apod.

Máte o zájem o naši službu? Neváhejte nás kontaktovat.

Naše nejnovější realizace

Zahrada Dařbož

Zahrada Dařbož

Quicquid porro animo cernimus, id omne oritur a sensibus; Quae similitudo in genere etiam humano apparet. Quid iudicant sensus? Sedulo, inquam, faciam. Quod idem cum vestri faciant, non satis magnam tribuunt inventoribus gratiam. Quid enim possumus hoc agere divinius?...